ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta flamingi na plaży

autor: PhotoSerg    id motywu: 2720
Fototapeta flamingi na plaży
Fototapeta flamingi na plaży
Fototapeta flamingi na plaży
Fototapeta flamingi na plaży Fototapeta flamingi na plaży Fototapeta flamingi na plaży
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta flamingi na plaży – czy można wyobrazić sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Ta fototapeta bez problemu wkomponuje się w wystrój Waszego pokoju. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc szukasz metody na ciekawą aranżację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta flamingi na plaży.
Ta wyjątkowa fototapeta z ptakami może stać się najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli zdecydujesz się ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta flamingi na plaży nakleić na ścianę pokoju dziecka.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta flamingi na plaży, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.