ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie

autor: elenanoeva    id motywu: 6252
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie odmieni każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z takich wyjątkowych dekoracji w pokoju, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale również każdemu się podoba. Tulipany to właśnie taki gatunek kwiatów, które wszyscy podziwiają. Ponieważ, że kojarzą nam się z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem zbliżającej się wiosny. Chyba właśnie z tego powodu spoglądamy na nie z wielką sympatią.
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie przedstawia klasyczny widok tulipanów, które z pewnością spodoba się każdemu. Poza tym ta wyjątkowa tapeta wnosi do pokoju element przyrody, który powinien się znaleźć w każdym domu. Tulipany przedstawione na Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie wyglądają tak, jakby tuż za ścianą rozpościerała się kwiecista łąka, na której rosną bukiety tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta kwiecista dekoracja na ścianę z pewnością Cię zachwyci.