ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie

autor: elenanoeva    id motywu: 6252
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie odmieni każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z takich wyjątkowych dekoracji w pokoju, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale również każdemu się podoba. Tulipany to właśnie taki gatunek kwiatów, które wszyscy podziwiają. Ponieważ, że kojarzą nam się z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem zbliżającej się wiosny. Chyba właśnie z tego powodu spoglądamy na nie z wielką sympatią.
Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie przedstawia klasyczny widok tulipanów, które z pewnością spodoba się każdemu. Poza tym ta wyjątkowa tapeta wnosi do pokoju element przyrody, który powinien się znaleźć w każdym domu. Tulipany przedstawione na Fototapeta fioletowe tulipany w ogrodzie wyglądają tak, jakby tuż za ścianą rozpościerała się kwiecista łąka, na której rosną bukiety tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta kwiecista dekoracja na ścianę z pewnością Cię zachwyci.