ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Filary Stworzenia nocą

autor: Aaron Alien    id motywu: 4098
Fototapeta Filary Stworzenia nocą
Fototapeta Filary Stworzenia nocą
Fototapeta Filary Stworzenia nocą
Fototapeta Filary Stworzenia nocą
Fototapeta Filary Stworzenia nocą Fototapeta Filary Stworzenia nocą Fototapeta Filary Stworzenia nocą Fototapeta Filary Stworzenia nocą
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta Filary Stworzenia nocą to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Filary Stworzenia nocą to dekoracja ścienna, która umożliwa poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem położone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta Filary Stworzenia nocą w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Filary Stworzenia nocą, żeby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.