ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta festiwal kolorów

autor: danielszura    id motywu: 6997
Fototapeta festiwal kolorów
Fototapeta festiwal kolorów
Fototapeta festiwal kolorów
Fototapeta festiwal kolorów Fototapeta festiwal kolorów Fototapeta festiwal kolorów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten lubi bawić się grafiką cyfrową i jednocześnie szuka nowego sposobu dekoracji ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta festiwal kolorów. Ta wyjątkowa mozaika kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale nie ulega wątpliwości, że trudno oderwać wzrok od tego motywu. Taka tapeta jest jakby specjalnie przygotowana dla tego, kto lubi dekorację z odrobiną szaleństwa.
Fototapeta festiwal kolorów to bez wątpienia tapeta do zaaranżowania większej powierzchni. Taki motyw i te kolory po prostu wymagają większej ściany, aby mogły się doskonale prezentować. Ta fototapeta skupia na sobie całą uwagę i nie ma wątpliwości, że jest najważniejszą dekoracją wnętrza. Planując wystrój domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta festiwal kolorów warto wziąć to pod uwagę i dopilnować, aby inne elementy wystroju tylko ją uzupełniały.