ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fale w brązie

autor: SidorArt    id motywu: 6987
Fototapeta fale w brązie
Fototapeta fale w brązie
Fototapeta fale w brązie
Fototapeta fale w brązie Fototapeta fale w brązie Fototapeta fale w brązie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy fascynuje się grafiką cyfrową i jednocześnie szuka nowej aranżacji swoich ścian, powinien zatrzymać się na chwile przy wzorze Fototapeta fale w brązie. Ta wyjątkowa mozaika kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia trudno oderwać wzrok od niej. Ta fototapeta jest po prostu wymarzona dla tego, kto lubi dekorację z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta fale w brązie to z pewnością tapeta do zaaranżowania większej ściany. Ten wzór i te barwy po prostu wymagają większych pomieszczeń, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia będzie najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Planując dekorację do domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta fale w brązie warto wziąć to pod uwagę i dopilnować, aby pozostałe elementy dekoracji jedynie ją uzupełniały.