ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fale brązu

autor: SidorArt
Fototapeta fale brązu
Fototapeta fale brązu
Fototapeta fale brązu
Fototapeta fale brązu Fototapeta fale brązu Fototapeta fale brązu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Ten lubi bawić się kolorami i jednocześnie poszukuje nowej dekoracji na ścianę, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta fale brązu. Ta unikalna paleta kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale z pewnością ciężko oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest wręcz wymarzona dla tego, kto lubi dekorację z niestandardową.
Fototapeta fale brązu to z pewnością tapeta do zaaranżowania większej ściany. Ten wzór i te kolory po prostu są stworzone do większych pokoi, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ta fototapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia jest najważniejszą dekoracją pokoju. Planując dekorację do domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta fale brązu dobrze wziąć to pod uwagę i dopilnować, aby inne elementy dekoracji jedynie ją uzupełniały.