ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fala na plaży

autor: Anastasia
Fototapeta fala na plaży
Fototapeta fala na plaży
Fototapeta fala na plaży
Fototapeta fala na plaży Fototapeta fala na plaży Fototapeta fala na plaży
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morza i oceany to jeden z najbardziej ubóstwianych widoków. Czas wakacyjny najczęściej kojarzy się właśnie z morzem, a wypoczynek nad morzem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można odpoczywać nad morzem Bałtyckim albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość ludzi nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wakacje gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta fala na plaży.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w każdej porze roku, niekoniecznie w wakacje. Fototapeta fala na plaży jest więc świetnym pomysłem na całoroczny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta fala na plaży na ścianach pokoju dziennego lub innego pomieszczenia non stop będzie przypominała nam o cudownym klimacie morskim.
Doskonałej jakości Fototapeta fala na plaży, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Widok na morze przypomni najlepsze momenty letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.