ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dziecko z rakietą z butelki

autor: gpointstudio
Fototapeta dziecko z rakietą z butelki
Fototapeta dziecko z rakietą z butelki
Fototapeta dziecko z rakietą z butelki
Fototapeta dziecko z rakietą z butelki Fototapeta dziecko z rakietą z butelki Fototapeta dziecko z rakietą z butelki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Pokój dziecka to wspaniałe miejsce na fototapetę, która wykreuje na ścianie niepowtarzalny charakter, a przy tym będzie całkowicie bezpieczna dla dziecka. Warto również pamiętać, że klimat w pokoju rozwija wyobraźnię Twojego dziecka i wyzwala kreatywność. Przy tworzeniu tej unikalnej atmosfery, pomoże Fototapeta dziecko z rakietą z butelki – motyw pełen inspiracji, z którym z łatwością zaaranżujesz pokój swojego dziecka. Fototapeta dziecko z rakietą z butelki to nie tylko inspiracja na dekorację nowego pokoju. Ta fototapeta to także doskonały sposób na remont dziecięcego pokoju. Kupując Fototapeta dziecko z rakietą z butelki możesz zaaranżować miejsce pełne bajkowego klimatu w nowoczesnym stylu. Fototapeta dziecko z rakietą z butelki ułatwi Ci wykreować aranżację, w której chłopiec czy dziewczynka będą czuli się bezpiecznie. Nie zapominajmy, że fototapety mogą wyrażać charakter dziecka. Jeżeli więc wzór na Fototapeta dziecko z rakietą z butelki odpowiada pasji dziecka, należy pomyśleć nad ozdobieniem dziecięcego pokoju właśnie tym motywem.