ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami

autor: Natalia    id motywu: 788
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkową dekorację ścienną do pokoju najukochańszej osoby – swojego dziecka, polecamy Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami. To wyjątkowa tapeta, która przedstawia motyw bajkowych zwierząt. Naklej ją na ścianę w pokoju dziecka, a na pewno sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami to typowa tapeta do pokoju dziecka. Bajkowe zwierzęta, narysowane w stonowanych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami dzięki dziecięcemu motywowi i kolorystyce jest doskonałym pomysłem na wystrój w pokoju dziecka. Dzięki oklejeniu ścian tą klasyczną, dziecięcą tapetą momentalnie nadasz pomieszczeniu dziecięcego charakteru. Jeżeli więc przygotowujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta dziecięce pingwinki ze śnieżynkami będzie idealnym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego charakteru ale także samo dziecko będzie w takim pomieszczeniu wesołe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.