ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami

autor: Natalia    id motywu: 789
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli chcesz kupić ciekawą dekorację ścienną do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami. To wyjątkowa tapeta, utrzymana w stylu bajkowych zwierząt. Oklej nią ścianę w pokoju swojego dziecka, a z pewnością wywołasz na jego buzi szeroki uśmiech.
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami to typowa tapeta do pokoju dziecka. Bajkowe zwierzaki, rysowane w pastelowych barwach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami dzięki bajkowym zwierzakom z ZOO i kolorystyce jest idealnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka. Dekorując ścianę tą klasyczną, dziecięcą tapetą momentalnie odpowedni klimat. Jeżeli więc szykujesz pokój dla swojego dziecka, to Fototapeta dziecięce foczki z śnieżynkami będzie dobrym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale także samo dziecko będzie w takim pomieszczeniu wesołe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.