ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dziecięce dinozaury

autor: zenina    id motywu: 6896
Fototapeta dziecięce dinozaury
Fototapeta dziecięce dinozaury
Fototapeta dziecięce dinozaury
Fototapeta dziecięce dinozaury Fototapeta dziecięce dinozaury Fototapeta dziecięce dinozaury
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Piękny bajkowy dinozaur na naszej fototapecie będzie wyjątkową niespodzianką dla każdego dziecka. Fototapeta dziecięce dinozaury ma tak kolorowe i fantastyczne wzory, że bez wątpienia ucieszy zarówno chłopca, jak i dziewczynkę.

Fototapety w dinozaury dla dziecka

Fototapety w dinozaury dla chłopca lub dla dziewczynki mają w sobie mnóstwo bajkowego urokucharakteru. Te często groźne zwierzęta narysowane są w bajkowy sposób, i nie wyglądają groźnie. Każdy dinozaur na Fototapeta dziecięce dinozaury sprawia wrażanie miłego domowego zwierzątka, z którym od razu można się pobawić.

Fototapeta w dinozaury do pokoju dziecka

Nasza fototapeta w dinozaury pasuje idealnie do pokoju dziecka. Z pewnością spodoba się również Twoim dzieciom. Dlatego, warto zastosować Fototapeta dziecięce dinozaury jako ozdobę ścian w pokoju dziecka. Taka aranżacja sprawi ogromną radość dzieciom, a po drugie będzie niesamowitą ozdobą ściany. Fototapety w dinozaury zmienią dziecięcy pokój w całkiem nowe pomieszczenie. Wystarczy, że położysz ją na ścianę, a możecie być pewni, że wspólnie z dzieckiem nie poznacie jego pokoju.