ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie

autor: nataka    id motywu: 778
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz wyjątkowej dekoracji na ściany do pokoju najukochańszej osoby – swojego dziecka, proponujemy Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie. To piękna tapeta, utrzymana w stylu bajkowych zwierzaków. Oklej nią ścianę w dziecięcym pokoju, a na pewno sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie to idealna tapeta do pokoju malucha. Bajkowe zwierzęta, przedstawione w stonowanych barwach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie będą dawały mu radość i wywoływały uśmiech.
Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie dzięki bajkowym zwierzakom z ZOO i kolorystyce jest idealnym pomysłem na wystrój w pokoju dziecka. Naklejając na ścianę tą klasyczną, dziecięcą tapetą momentalnie odpowedni klimat. Jeżeli więc remontujesz pokój dla swojego dziecka, to Fototapeta dziecięca łódka ze zwierzątkami na pokładzie będzie dobrym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego charakteru ale też samo dziecko będzie w tym pomieszczeniu szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.