ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dym turkusowy

autor: LIGHTFIELD STUDIOS    id motywu: 8047
Fototapeta dym turkusowy
Fototapeta dym turkusowy
Fototapeta dym turkusowy
Fototapeta dym turkusowy Fototapeta dym turkusowy Fototapeta dym turkusowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten lubi bawić się barwami i jednocześnie szuka nowego sposobu dekoracji ścian, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta dym turkusowy. Ta abstrakcyjna mieszanina kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale bez wątpienia trudno oderwać wzrok od niej. Ta fototapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla tego, komu odpowiada dekoracja z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta dym turkusowy to klasyczna fototapeta przeznaczona do większej ściany. Ten wzór i te barwy po prostu potrzebują większych pokoi, aby mogły się najlepiej prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia jest najważniejszą dekoracją pokoju. Planując wystrój mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta dym turkusowy warto wziąć to pod uwagę i zadbać o to, aby pozostałe elementy wystroju jedynie ją uzupełniały.