ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dym rozmazany

autor: Rzoog    id motywu: 6988
Fototapeta dym rozmazany
Fototapeta dym rozmazany
Fototapeta dym rozmazany
Fototapeta dym rozmazany Fototapeta dym rozmazany Fototapeta dym rozmazany
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy lubi bawić się barwami i jednocześnie szuka nowej aranżacji swoich ścian, powinien zatrzymać się na chwile przy wzorze Fototapeta dym rozmazany. Ta wyjątkowa paleta kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia ciężko oderwać wzrok od tego motywu. Ta fototapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla tego, kto lubi dekorację z niesztampową.
Fototapeta dym rozmazany to z pewnością fototapeta przeznaczona do większej ściany. Taki motyw i te barwy po prostu są stworzone do większych pokoi, aby mogły się doskonale prezentować. Ten motyw skupia na sobie całą uwagę i na pewno będzie najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Przygotowując wystrój mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta dym rozmazany dobrze o tym pamiętać i dopilnować, aby pozostałe elementy wystroju tylko ją uzupełniały.