ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dym morski

autor: SidorArt    id motywu: 6996
Fototapeta dym morski
Fototapeta dym morski
Fototapeta dym morski
Fototapeta dym morski Fototapeta dym morski Fototapeta dym morski
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten fascynuje się grafiką cyfrową i jednocześnie szuka nowego sposobu dekoracji ścian, powinien zatrzymać się na chwile przy wzorze Fototapeta dym morski. Ta wyjątkowa mieszanina kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale nie ulega wątpliwości, że trudno oderwać wzrok od tej tapety. Ta fototapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla każdego, kto lubi dekorację z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta dym morski to klasyczna tapeta do zaaranżowania większej powierzchni. Taki motyw i te barwy po prostu są stworzone do większych pomieszczeń, aby mogły się doskonale prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i nie ma wątpliwości, że będzie najważniejszą dekoracją wnętrza. Planując dekorację do mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta dym morski dobrze o tym pamiętać i zadbać o to, aby pozostałe elementy dekoracji jedynie ją uzupełniały.