ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dym granatowy

autor: flydragon    id motywu: 6982
Fototapeta dym granatowy
Fototapeta dym granatowy
Fototapeta dym granatowy
Fototapeta dym granatowy Fototapeta dym granatowy Fototapeta dym granatowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten kto lubi zabawę barwami i jednocześnie poszukuje nowej aranżacji swoich ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta dym granatowy. Ta abstrakcyjna mieszanka kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale z pewnością ciężko oderwać wzrok od niej. Taka tapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla każdego, kto lubi dekorację z odrobiną szaleństwa.
Fototapeta dym granatowy to klasyczna tapeta do zaaranżowania większej ściany. Taki motyw i te barwy po prostu wymagają większych pomieszczeń, aby mogły się doskonale prezentować. Ten motyw skupia na sobie całą uwagę i na pewno będzie najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Planując dekorację do mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta dym granatowy dobrze o tym pamiętać i dopilnować, aby inne elementy wystroju jedynie ją uzupełniały.