ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dym dwukolorowy

autor: CUKMEN
Fototapeta dym dwukolorowy
Fototapeta dym dwukolorowy
Fototapeta dym dwukolorowy
Fototapeta dym dwukolorowy Fototapeta dym dwukolorowy Fototapeta dym dwukolorowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Ten kto lubi zabawę kolorami i jednocześnie szuka nowej aranżacji swoich ścian, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta dym dwukolorowy. Ta unikalna mieszanka kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale z pewnością bardzo trudno oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest wręcz wymarzona dla tego, komu odpowiada dekoracja z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta dym dwukolorowy to klasyczna propozycja na zaaranżowanie większej powierzchni. Taki motyw i te kolory po prostu wymagają większych pokoi, aby mogły się doskonale prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia będzie najważniejszą dekoracją wnętrza. Przygotowując dekorację do domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta dym dwukolorowy warto wziąć to pod uwagę i zadbać o to, aby pozostałe elementy aranżacji jedynie ją uzupełniały.