ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu

autor: Kletr
Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu
Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu
Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasie startowym to widok, który spodoba się każdemu, kto nie boi się latać. Chwila startu i schodzenia do lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu, dekorującą pokój.
szybowanie samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe przeżycie. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta dwupłatowce retro podczas lotu, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten piękny motyw na fototapecie, aby refleksje wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę duży. Można wybrać sobie obraz samolotów odpowiadający naszym upodobaniom.