ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dwie gondole

autor: Stillkost
Fototapeta dwie gondole
Fototapeta dwie gondole
Fototapeta dwie gondole
Fototapeta dwie gondole Fototapeta dwie gondole Fototapeta dwie gondole
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią wystrój wnętrz z naturą i tych, którzy lubią miejski styl. To spowodowało, że zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Propozycją takiego klasycznego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta dwie gondole. Budynki i to jak je zaprezentowano sprawia, że nawet ci, którzy wybierają dekoracje z naturą zwrócą uwagę na tę miejską dekorację.
Widok na Fototapeta dwie gondole jest tak uniwersalny, z tego powodu możemy nakleić go na ściany w wybranym pokoju. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę wyjątkową fototapetę w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Warto pamiętać, że tapeta z motywem miejskim pasuje doskonale do pomieszczeń biurowych. Fototapeta dwie gondole można więc okleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.