ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem

autor: Yuriy Mazur
Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem
Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem
Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem
Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów stanowią znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem to dekoracja ścienna, która pozwala poczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem we wnętrzu pokoju to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Droga Mleczna z jeziorem, aby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.