ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna panorama

autor: narathip12    id motywu: 4069
Fototapeta Droga Mleczna panorama
Fototapeta Droga Mleczna panorama
Fototapeta Droga Mleczna panorama Fototapeta Droga Mleczna panorama
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta Droga Mleczna panorama to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od zawsze pragnął poznać tajemnice wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze są interesujące dla ludzi. Refleksje na temat innych światów stanowią znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Droga Mleczna panorama to ozdoba na ścianę, która pozwala odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta Droga Mleczna panorama w przestrzeni pokoju to idealny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów podróży kosmicznych. W wyprawę rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Droga Mleczna panorama, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.