ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle

autor: mandritoiu    id motywu: 4061
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od zawsze pragnął poznać tajemnice kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat innych światów stanowią ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle to ozdoba na ścianę, która umożliwa poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem położone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle w przestrzeni domu to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W lot rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy w tle, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.