ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni

autor: Paulo Storch
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni
Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i rozwija nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemniczość kosmosu. Ciała niebieskie zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat kosmosu stanowią znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni to ozdoba na ścianę, która umożliwa odczuć tę klimat kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni we wnętrzu domu to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów podróży kosmicznych. W wyprawę statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Droga Mleczna i gwiazdy na pustyni, żeby odczuć klimat jak w odysei kosmicznej.