ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna

autor: Alexandr Mitiuc
Fototapeta Droga Mleczna
Fototapeta Droga Mleczna
Fototapeta Droga Mleczna
Fototapeta Droga Mleczna Fototapeta Droga Mleczna Fototapeta Droga Mleczna
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta Droga Mleczna to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta Droga Mleczna to ozdoba na ścianę, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta Droga Mleczna we wnętrzu mieszkania to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W lot rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta Droga Mleczna, aby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.