ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu

autor: Alekss    id motywu: 124
Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu
Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu
Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu
Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Dmuchawce od stuleci pojawiają się w sztuce. Każdy prawdopodobnie problemu potrafi zwizualizować sobie jakiś obraz z dmuchawcami. Tak dużo ich już powstało, że są od lat częstym motywem w kulturze i sztuce. Jednym z przykładów pięknego przedstawienia tych kwiatów jest Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu.
Fascynacja dmuchawcami nie powinno dziwić. Te rośliny same w sobie są niezwykle magiczne. Wystarczy spojrzeć na Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu. Kojarzące się z lekkością i delikatnością dmuchawce na Fototapeta dmuchawiec w dużym powiększeniu idealnie będą pasować do spokojnych i cichych ludzi. To trafiony motyw do pokoju dziecięcego lub do salonu urządzonego w stylu skandynawskim. Dmuchawce bardzo dobrze prezentują się na fototapecie, ponieważ do uchwycenia ich majestatu potrzebny jest możliwie największy format. Odlatujące powoli pojedyncze nasionka wprowadzą mnóstwo świeżości do pokoju i na pewno przykują uwagę gości.