ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dinozaury w kosmosie

autor: MicroOne
Fototapeta dinozaury w kosmosie
Fototapeta dinozaury w kosmosie
Fototapeta dinozaury w kosmosie
Fototapeta dinozaury w kosmosie Fototapeta dinozaury w kosmosie Fototapeta dinozaury w kosmosie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Pokój dla dziecka to wymarzone miejsce na fototapetę, która wykreuje na ścianie bajkowy charakter, a przy tym będzie zupełnie bezpieczna dla malucha. Do tego musimy pamiętać, że aranżacja pokoju rozwija wyobraźnię Twojego dziecka i wyzwala kreatywność. W stworzeniu tej wyjątkowej atmosfery, pomoże Fototapeta dinozaury w kosmosie – wzór pełen inspiracji, z którym z łatwością zaaranżujesz pokój swojego dziecka. Fototapeta dinozaury w kosmosie to nie tylko inspiracja na dekorację nowego pokoju. Ta fototapeta to także idealny sposób na odnowienie dziecięcego pokoju. Kupując Fototapeta dinozaury w kosmosie możesz wykreować pokój pełne fantazji w nowoczesnym stylu. Fototapeta dinozaury w kosmosie ułatwi Ci wykreować dekorację, w której chłopiec czy dziewczynka będą czuli się bezpiecznie. Pamiętajmy też, że fototapety mogą wyrażać charakter dziecka. Jeżeli więc wzór na Fototapeta dinozaury w kosmosie odpowiada pasji dziecka, trzeba pomyśleć nad ozdobieniem pokoju dziecka właśnie tym motywem.