ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach

autor: Utro na more    id motywu: 6904
Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach
Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach
Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach
Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Wesoły bajkowy dinozaur na naszej fototapecie będzie wyjątkową niespodzianką dla Waszego dziecka. Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach ma tak barwne i śliczne dinozaury, że na pewno da dużo radości zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Fototapety w dinozaury dla dziecka

Fototapety z bajkowymi dinozaurami dla dziecka mają w sobie mnóstwo bajkowego czaru. Te niesamowite zwierzęta pokazane są w miły sposób, nie mając w sobie nic strasznego. Każdy dinozaur na Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach wygląda jak miłe domowe zwierzątko, z którym zawsze można się pobawić.

Fototapeta w dinozaury do pokoju dziecka

Nasza tapeta z dinozaurami pasuje idealnie do pokoju dziecka. Na pewno spodoba się również Waszym dzieciom. Właśnie dlatego, warto wykorzystać Fototapeta dinozaury w ciemnych odcieniach jako ozdobę ścian w dziecięcym pokoju. Taka dekoracja sprawi ogromną niespodziankę dzieciom, a poza tym będzie niesamowitą ozdobą ściany. Tapety z dinozaurami zmienią pokój dziecka w zupełnie nowe pomieszczenie. Wystarczy, że nakleisz ją na ścianę, a na pewno wspólnie z dzieckiem nie poznacie jego pokoju.