ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta dinozaur czerwony z balonami

autor: Анна Лукина
Fototapeta dinozaur czerwony z balonami
Fototapeta dinozaur czerwony z balonami
Fototapeta dinozaur czerwony z balonami
Fototapeta dinozaur czerwony z balonami Fototapeta dinozaur czerwony z balonami Fototapeta dinozaur czerwony z balonami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Pokój dziecka to idealne miejsce na fototapetę, która nada ścianom bajkowy charakter, a dodatkowo będzie całkowicie bezpieczna dla malucha. Do tego musimy pamiętać, że klimat w pomieszczeniu pobudza wyobraźnię Twojego dziecka i wyzwala kreatywność. Przy tworzeniu tej unikalnej atmosfery, pomoże Fototapeta dinozaur czerwony z balonami – fototapeta pełna inspiracji, z którym zybko i tanio zaaranżujesz pokój swojego dziecka. Fototapeta dinozaur czerwony z balonami to nie tylko pomysł na wykończenie nowego pokoju. Ta fototapeta to także doskonały sposób na odnowienie dziecięcego pokoju. Kupując Fototapeta dinozaur czerwony z balonami możesz zaaranżować pokój pełne bajkowego klimatu w nowoczesnym stylu. Fototapeta dinozaur czerwony z balonami pomoże Ci stworzyć dekorację, w której chłopiec czy dziewczynka będą czuli się jak u siebie. Warto również pamiętać, że fototapety mogą wyrażać hobby dziecka. Jeżeli więc wzór na Fototapeta dinozaur czerwony z balonami odpowiada zainteresowaniom dziecka, należy pomyśleć nad ozdobieniem dziecięcego pokoju właśnie tym motywem.