ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta delikatna rosa i tulipany

autor: VICUSCHKA    id motywu: 6255
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany Fototapeta delikatna rosa i tulipany Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta delikatna rosa i tulipany odmieni każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To jedna z tych klasycznych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale też wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzymy je z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są takim symbolem nadchodzącej wiosny. Chyba właśnie dlatego spoglądamy na nie z taką sympatią.
Fototapeta delikatna rosa i tulipany przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które bez wątpienia spodoba się każdemu. Pamiętajmy też taka wyjątkowa dekoracja wprowadza do pokoju element przyrody, który powinien się znaleźć w każdym pomieszczeniu. Tulipany pokazane na Fototapeta delikatna rosa i tulipany wyglądają tak, jakby tuż za ścianą znajdowała się kwiecista łąka, pełna jest tych kolorowych kwiatów. Jeżeli więc lubisz tulipany, ta piękna fototapeta z pewnością Cię zachwyci.