ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta delikatna rosa i tulipany

autor: VICUSCHKA    id motywu: 6255
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fototapeta delikatna rosa i tulipany Fototapeta delikatna rosa i tulipany Fototapeta delikatna rosa i tulipany Fototapeta delikatna rosa i tulipany
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta delikatna rosa i tulipany odmieni każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To jedna z tych klasycznych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale też wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzymy je z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są takim symbolem nadchodzącej wiosny. Chyba właśnie dlatego spoglądamy na nie z taką sympatią.
Fototapeta delikatna rosa i tulipany przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które bez wątpienia spodoba się każdemu. Pamiętajmy też taka wyjątkowa dekoracja wprowadza do pokoju element przyrody, który powinien się znaleźć w każdym pomieszczeniu. Tulipany pokazane na Fototapeta delikatna rosa i tulipany wyglądają tak, jakby tuż za ścianą znajdowała się kwiecista łąka, pełna jest tych kolorowych kwiatów. Jeżeli więc lubisz tulipany, ta piękna fototapeta z pewnością Cię zachwyci.