ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta centrum miasta z góry

autor: BullRun
Fototapeta centrum miasta z góry
Fototapeta centrum miasta z góry
Fototapeta centrum miasta z góry
Fototapeta centrum miasta z góry Fototapeta centrum miasta z góry Fototapeta centrum miasta z góry
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na tych, którzy preferują dekoracje z przyrodą i tych, którzy preferują miejski wystrój. Właśnie dlatego architektura miejska jest jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Przykładem takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta centrum miasta z góry. Miejskie budynki i sposób ich prezentacji sprawia, że również ci, którzy wybierają aranżacje z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę miejską dekorację.
Widok na Fototapeta centrum miasta z góry jest dość uniwersalny, także możemy okleić nim ściany w każdym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Zwróć też uwagę, że tapeta z motywem miejskim pasuje także do pomieszczeń biurowych. Fototapeta centrum miasta z góry można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pokojach oraz salach konferencyjnych.