ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Canal Grande w Wenecji

autor: Sergii Figurnyi    id motywu: 1587
Fototapeta Canal Grande w Wenecji
Fototapeta Canal Grande w Wenecji
Fototapeta Canal Grande w Wenecji Fototapeta Canal Grande w Wenecji
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na takich, którzy preferują wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy preferują miejski wystrój. Dlatego też miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta Canal Grande w Wenecji. Budowle i to jak je zaprezentowano sprawiają, że nawet ci, którzy wolą obcowanie z przyrodą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Widok na Fototapeta Canal Grande w Wenecji jest tak uniwersalny, także możemy ozdobić nim ściany w każdym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę wyjątkową tapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Poza tym tapeta z motywem miejskim pasuje idealnie do pomieszczeń biurowych. Fototapeta Canal Grande w Wenecji można więc okleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.