ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta bukiet tulipanów

autor: Parilov    id motywu: 6261
Fototapeta bukiet tulipanów
Fototapeta bukiet tulipanów
Fototapeta bukiet tulipanów
Fototapeta bukiet tulipanów Fototapeta bukiet tulipanów Fototapeta bukiet tulipanów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta bukiet tulipanów zmieni każdą ścianę, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z takich wyjątkowych dekoracji w pokoju, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale także wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które wszyscy podziwiają. Ponieważ, że najczęściej kupowane są w marcu - z okazji Dnia Kobiet - są takim symbolem rozpoczynającej się wiosny. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu spoglądamy na nie z taką sympatią.
Fototapeta bukiet tulipanów przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które z pewnością będzie się podobało każdemu. Pamiętajmy też taka unikalna fototapeta wniesie do domu element natury, który warto umieścić w każdym pomieszczeniu. Tulipany zaprezentowane na Fototapeta bukiet tulipanów wyglądają tak, jakby tuż za ścianą była kwiecista łąka, pełna jest tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta kwiecista dekoracja na ścianę z pewnością Cię zachwyci.