ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów

autor: GLandStudio    id motywu: 6256
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów zaczaruje każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z tych klasycznych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale również wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzą nam się z marcem - przy okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem zbliżającej się wiosny. Może właśnie dlatego patrzymy na nie z dużą sympatią.
Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które bez wątpienia spodoba się każdemu. Warto pamiętać, że ta unikalna fototapeta wprowadza do domu element natury, który przydaje się w każdym pokoju. Tulipany pokazane na Fototapeta bukiet fioletowych tulipanów wyglądają tak, jakby tuż za oknem rozpościerała się kwiecista łąka, na której widać mnóstwo tych wyjątkowych kwiatów. Jeżeli więc lubisz tulipany, ta piękna tapeta z pewnością Cię zachwyci.