ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta błękitna laguna i łódki

autor: den-belitsky    id motywu: 1070
Fototapeta błękitna laguna i łódki
Fototapeta błękitna laguna i łódki
Fototapeta błękitna laguna i łódki
Fototapeta błękitna laguna i łódki Fototapeta błękitna laguna i łódki Fototapeta błękitna laguna i łódki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Morze i ocean to jeden z najbardziej lubianych pejzaży. Czas wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z wodą, a relaks nad morzem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można odpoczywać nad Bałtykiem albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru są też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość osób nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wakacje gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta błękitna laguna i łódki.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w różnym czasie, nie tylko w okresie letnim. Fototapeta błękitna laguna i łódki jest więc świetnym pomysłem na nieustanny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta błękitna laguna i łódki na ścianach salonu czy innego pomieszczenia cały czas będzie przypominać nam o cudownym widoku mórz i oceanów.
Doskonałej jakości Fototapeta błękitna laguna i łódki, ociepla klimat pomieszczenia czy salonu. Morski pejzaż przypomni najwspanialsze momenty letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.