ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta białe tulipany z rosą

autor: nutt    id motywu: 6257
Fototapeta białe tulipany z rosą
Fototapeta białe tulipany z rosą
Fototapeta białe tulipany z rosą
Fototapeta białe tulipany z rosą Fototapeta białe tulipany z rosą Fototapeta białe tulipany z rosą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta białe tulipany z rosą zmieni każdą ścianę, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z takich uniwersalnych dekoracji w pokoju, która nie tylko wszędzie pasuje, ale także każdemu się podoba. Tulipany to właśnie tego typu kwiaty, które podobają się wszystkim. Ponieważ, że kojarzymy je z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są takim symbolem zbliżającej się wiosny. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu darzymy je dużą sympatią.
Fototapeta białe tulipany z rosą przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które z pewnością spodoba się każdemu. Dodatkowo ta wyjątkowa dekoracja wniesie do domu element natury, który przydaje się w każdym pomieszczeniu. Tulipany zaprezentowane na Fototapeta białe tulipany z rosą wyglądają tak, jakby tuż za ścianą rozpościerała się kwiecista łąka, na której widać mnóstwo tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta piękna dekoracja ścienna z pewnością Cię zachwyci.