ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Berlin Skyline

autor: outchill    id motywu: 7271
Fototapeta Berlin Skyline
Fototapeta Berlin Skyline
Fototapeta Berlin Skyline
Fototapeta Berlin Skyline Fototapeta Berlin Skyline Fototapeta Berlin Skyline
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na tych, którzy wybierają dekoracje z przyrodą i tych, którzy wybierają miejski sposób aranżacji wnętrz. To spowodowało, że miejska architektura jest jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Propozycją takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta Berlin Skyline. Budowle i sposób ich prezentacji sprawiają, że również ci, którzy wolą dekoracje z przyrodą zwrócą uwagę na tę ciekawą dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta Berlin Skyline jest tak uniwersalny, z tego powodu możemy okleić nim ściany w każdym pomieszczeniu. Z łatwością można wyobrazić sobie, tę ciekawą fototapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Poza tym fototapeta z architekturą miejską pasuje doskonale do biura. Fototapeta Berlin Skyline można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pokojach oraz salach konferencyjnych.