ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta bambus glamour

autor: lightgirl    id motywu: 12360
Fototapeta bambus glamour
Fototapeta bambus glamour
Fototapeta bambus glamour
Fototapeta bambus glamour Fototapeta bambus glamour Fototapeta bambus glamour
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta bambus glamour prezentuje ciekawy bambusowy motyw, który będzie wyjątkową dekoracją w każdym pokoju. Ta wyjątkowa fototapeta wprowadzi do Waszego pokoju piękną zieloną kolorystykę oraz egzotycznej natury. Fototapeta bambus glamour pasuje do każdego pomieszczenia. Możecie nią ozdobić ścianę w pokoju gościnnym. Będzie także tworzyć efektowną dekorację w sypialni lub korytarzu. Motyw bambusa to także dobry pomysł na ozdobienie ścian w łazience. Niezależnie od wybranego pomieszczenia, możecie być pewni, że Fototapeta bambus glamour stworzy w Waszym mieszkaniu prawdziwy, tropikalny klimat. Fototapeta bambus glamour pomoże także stworzyć odpowiedni design w salonach masażu czy SPA. Motywy bambusa doskonale pasują do takich lokali. Prezentują się niezwykle efektownie, a w takim otoczeniu klienci poczują się naprawdę zrelaksowani. Bambusowe dekoracje – jak Fototapeta bambus glamour - to także ciekawy pomysł na ozdobę ścian w lokalach gastronomicznych, szczególnie tych, oferujących kuchnię azjatycką.