ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem

autor: kris_art    id motywu: 12652
Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem
Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem
Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem
Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem to klasyczny przykład tapety z motywem bajkowym, idealnej dla małych dzieci. Taki styl rysunku i barwy idealnie pasują do dziecięcego pokoju.

Bajkowe tapety do pokoju dziecka

Tapety bajkowe do dziecięcego pokoju pełnią różne role. Po pierwsze są doskonałą dekoracją. Nadają pomieszczeniu odpowiedniego klimatu i jako główna ozdoba ścian decydują o stylu całego pokoju. Aranżacja dziecięcego pokoju przy pomocy fototapety z motywem bajkowym jest łatwa i szybka.

Fototapety bajkowe do dziecięcego pokoju

Kolejnym również ważnym powodem, dla którego z chęcią zamawiamy tapety z motywem bajek to radość naszych małych skarbów. Taka tapeta nie jest tylko dekoracją, ale jest także oknem na świat bajek. W pokoju, w którym naklejona jest Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem, nasze dziecko poczuje się jak w bajce. Każdy wie, że tapety z bajkowym motywem kleimy za kilka lat, dzieci prędzej czy później z nich wyrastają. Jednak ten czas, przez który mogą się cieszyć pokojem urządzonym w ten sposób, z niesamowitą bajkową tapetą zawsze będzie w ich pamięci. A nawet po latach, będą wspominać swój pokój i Fototapeta balon ze zwierzętami nad miastem, którą mieli na ścianie.