ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta autobus czerwony jadący mostem

autor: Photocreo Bednarek    id motywu: 9033
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze fascynowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są po prostu użyteczne, ale z drugiej strony są również niezwykle imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne budowle architektoniczne – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta autobus czerwony jadący mostem, są bardzo efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta autobus czerwony jadący mostem jest jednym z tak popularnych motywów. Warto zauważyć, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają niezwykłe wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pokoju. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta autobus czerwony jadący mostem naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy stali tuż obok, a nasz pokój, jest jakby większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji na ścianę małego pokoju lub chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.