ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta autobus czerwony jadący mostem

autor: Photocreo Bednarek    id motywu: 9033
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fototapeta autobus czerwony jadący mostem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty są budowlami, które od zawsze fascynowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są po prostu użyteczne, ale z drugiej strony są również niezwykle imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne budowle architektoniczne – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta autobus czerwony jadący mostem, są bardzo efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta autobus czerwony jadący mostem jest jednym z tak popularnych motywów. Warto zauważyć, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają niezwykłe wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pokoju. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta autobus czerwony jadący mostem naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy stali tuż obok, a nasz pokój, jest jakby większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji na ścianę małego pokoju lub chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta autobus czerwony jadący mostem, dekoracji, która doskonale nadaje się do tego celu.