ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta auto-zabawka

autor: joey333
Fototapeta auto-zabawka
Fototapeta auto-zabawka
Fototapeta auto-zabawka
Fototapeta auto-zabawka Fototapeta auto-zabawka Fototapeta auto-zabawka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta auto-zabawka.
Urządzenie domu z Fototapeta auto-zabawka ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Wokół nas jeżdżą po drogach coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kołach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta auto-zabawka można cały czas podziwiać auto widoczne na Fototapeta auto-zabawka i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta auto-zabawka nadaje się do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być też gustownym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym biurze. Fototapeta auto-zabawka to wyjątkowy motyw z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem
Promocja
Obraz auto-zabawka
rozmiar: 130x75cm
156,00 zł
dostosuj produkt