ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta astronauta w kosmosie

autor: dimazel    id motywu: 4120
Fototapeta astronauta w kosmosie
Fototapeta astronauta w kosmosie
Fototapeta astronauta w kosmosie
Fototapeta astronauta w kosmosie Fototapeta astronauta w kosmosie Fototapeta astronauta w kosmosie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta astronauta w kosmosie to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat kosmosu są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta astronauta w kosmosie to dekoracja ścienna, która umożliwa poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta astronauta w kosmosie we wnętrzu mieszkania to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta astronauta w kosmosie, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.