ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta astronauta na skale

autor: y6uca    id motywu: 4012
Fototapeta astronauta na skale
Fototapeta astronauta na skale
Fototapeta astronauta na skale
Fototapeta astronauta na skale Fototapeta astronauta na skale Fototapeta astronauta na skale
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta astronauta na skale to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice wszechświata. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat kosmosu stanowią ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta astronauta na skale to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę klimat kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta astronauta na skale we wnętrzu pokoju to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta astronauta na skale, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.