ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta aparat na suchych liściach

autor: ipopba    id motywu: 9757
Fototapeta aparat na suchych liściach
Fototapeta aparat na suchych liściach
Fototapeta aparat na suchych liściach
Fototapeta aparat na suchych liściach Fototapeta aparat na suchych liściach Fototapeta aparat na suchych liściach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta aparat na suchych liściach to dobry sposób, aby udekorować ściany w pokoju osoby, która pasjonuje się tą tematyką. Można zrobić z niej prezent lub sprawić tej osobie wielką niespodziankę, oklejając nią ścianę w jego pokoju. Jeżeli hobby młodego człowieka łączą się z przedstawionym tu motywem, to bez wątpienia sprawisz mu wielką radość. Fototapeta aparat na suchych liściach to pomysł na zrobienie ogromnej radośći albo trafionego prezentu, każdemu nastolatkowi lub dziecku, które pasjonują się tą tematyką. Ten ciekawy motyw na tapecie, na pewno będzie podobał się wszystkim, którzy mają takie hobby. Chyba każdy chciałby, aby jego pokój był urządzony, w taki sposób, aby oddawał on nasze pasje i zainteresowania. W takim otoczeniu, nie tylko jasno komunikujemy nasze hobby, ale i sami również czujemy się w nim lepiej. Dzięki Fototapeta aparat na suchych liściach, każdy kto ma takie hobby, będzie z pewnością bardziej utożsamiał się z własnym pokojem.
Fototapeta aparat na suchych liściach ma też tę zaletę, że decydując się na taki zakup, możesz samodzielnie, diametralnie zmienić wystrój Twojego pokoju. Tę fototapetę, można bez większych trudności i samemu nakleić na dowolną ścianę. W ten sposób, bez konieczności zamawiania większego remontu, sam odmienisz pokój.