ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta alfabet vintage

autor: pgmart    id motywu: 8644
Fototapeta alfabet vintage
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Dla wielu osób wszelkiego rodzaju litery, napisy i inne motywy związane z typografią mają swój urok. Rzeczywiście wiele wzorów z literami lub liczbami, przedstawionych na fototapetach wygląda naprawdę efektownie. Przykładem takiej dekoracji jest Fototapeta alfabet vintage. Ten ciekawy wzór nawiązuje do tematyki typografii, a do tego tworzy na ścianie ciekawą aranżację.
Tę wyjątkową tapetę możemy położyć na ścianie naszego pokoju, ale nie tylko. Jeżeli Fototapeta alfabet vintage nawiązuje do Twoich zainteresowań, to Twój pokój będzie bardzo dobrym miejscem na taką tapetę. Będziecie się w nim czuli bardziej komfortowo, patrząc na ścianę ozdobioną taką dekoracją.
Fototapeta alfabet vintage może być też dobrym rozwiązaniem na aranżację ścian w szkole. Nie tylko nawiąże tematycznie do przeznaczenia pomieszczenia, ale również urozmaici jej wystrój, a uczniowie będą się w niej czuli bardziej komfortowo.