ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta abstrakcyjny dym

autor: neurostructure    id motywu: 6995
Fototapeta abstrakcyjny dym
Fototapeta abstrakcyjny dym
Fototapeta abstrakcyjny dym
Fototapeta abstrakcyjny dym Fototapeta abstrakcyjny dym Fototapeta abstrakcyjny dym
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy kto lubi zabawę grafiką cyfrową i jednocześnie szuka nowej aranżacji swoich ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta abstrakcyjny dym. Ta unikalna paleta kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia trudno oderwać wzrok od tej tapety. Ta fototapeta jest wręcz specjalnie przygotowana dla tego, komu odpowiada dekoracja z niesztampową.
Fototapeta abstrakcyjny dym to bez wątpienia propozycja na zaaranżowanie większej powierzchni. Ten wzór i te barwy po prostu są stworzone do większych pomieszczeń, aby mogły się doskonale prezentować. Ta fototapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia jest najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Przygotowując wystrój mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta abstrakcyjny dym dobrze o tym pamiętać i zadbać o to, aby inne elementy dekoracji jedynie ją uzupełniały.