ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach

autor: amixstudio    id motywu: 3571
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy fascynuje się grafiką cyfrową i jednocześnie poszukuje nowego sposobu dekoracji ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach. Ta wyjątkowa paleta kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale bez wątpienia bardzo trudno oderwać wzrok od niej. Ta fototapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla każdego, komu odpowiada dekoracja z niestandardową.
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach to klasyczna fototapeta przeznaczona do większej ściany. Taki motyw i te kolory po prostu wymagają większych pokoi, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i na pewno jest najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Przygotowując wystrój domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach warto o tym pamiętać i dopilnować, aby pozostałe elementy aranżacji jedynie ją uzupełniały.