Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do salonu
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach

autor: amixstudio    id motywu: 3571
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy fascynuje się grafiką cyfrową i jednocześnie poszukuje nowego sposobu dekoracji ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach. Ta wyjątkowa paleta kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale bez wątpienia bardzo trudno oderwać wzrok od niej. Ta fototapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla każdego, komu odpowiada dekoracja z niestandardową.
Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach to klasyczna fototapeta przeznaczona do większej ściany. Taki motyw i te kolory po prostu wymagają większych pokoi, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i na pewno jest najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Przygotowując wystrój domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta abstrakcyjne fraktale w dwóch odcieniach warto o tym pamiętać i dopilnować, aby pozostałe elementy aranżacji jedynie ją uzupełniały.