Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do kuchni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle

autor: Arlenta Apostrophe    id motywu: 3543
Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle
Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle
Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle
Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy kto lubi zabawę kolorami i jednocześnie poszukuje nowej dekoracji na ścianę, powinien zatrzymać się na chwile przy wzorze Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle. Ta piękna paleta kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale z pewnością ciężko oderwać wzrok od tej tapety. Ta fototapeta jest jakby wymarzona dla każdego, komu odpowiada dekoracja z niesztampową.
Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle to z pewnością propozycja na zaaranżowanie większej ściany. Ten wzór i te kolory po prostu wymagają większej ściany, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ten motyw skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia będzie najważniejszą dekoracją pokoju. Przygotowując dekorację do mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta abstrakcyjna fala na białym tle dobrze wziąć to pod uwagę i zadbać o to, aby inne elementy dekoracji tylko ją uzupełniały.