ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta 3D fala biała pozioma

autor: letoosen    id motywu: 1971
Fototapeta 3D fala biała pozioma
Fototapeta 3D fala biała pozioma
Fototapeta 3D fala biała pozioma
Fototapeta 3D fala biała pozioma Fototapeta 3D fala biała pozioma Fototapeta 3D fala biała pozioma
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patterny są wręcz zaprojektowane po to, aby odmieniać wnętrza, gdzie stonowane barwy i aranżacja potrzebują dodatku, dynamiczną i kolorową dekoracją. Jeżeli więc szukasz dekoracji do domu, która skupi na sobie uwagę, spróbuj przyjrzeć się bliżej Fototapeta 3D fala biała pozioma. Ta abstrakcyjna tapeta to doskonałe rozwiązanie do opisanego wnętrza. Pomyśl, jak może wyglądać pokój pomalowany na spokojne barwy, w którym część jednej ściany udekorowano właśnie Fototapeta 3D fala biała pozioma. Na pewno będzie to imponująca aranżacja.
Fototapeta 3D fala biała pozioma to także opcja ozdobienia ścian kuchennych, gdzie już od dłuższego czasu rezygnuje się od tradycyjnych kafelków na rzecz paneli szklanych czy właśnie tapet. Kuchnia, gdzie zastosowano neturalne kolory na frontach szafek, może wiele zyskać dzięki oklejeniu ścian tapetą, taką jak Fototapeta 3D fala biała pozioma.