Przyjmujemy
zamówienia telefoniczne

codziennie od 7:00 do 21:00
Zadzwoń:
600 380 606
/ Blog

Co z tą kuchnią?

Już jest urządzona: szafki, kuchenka, lodówka, zmywarka. Standard. Tylko te puste ściany! Brak dekoracji na ścianach nieco „uwiera”. I nachodzi nas myśl, że brakuje nam koloru, kształtu, po prostu obrazu. Bo przecież obrazy wiszą teraz wszędzie: w salonie, sypialni, dziecięcym pokoju. Dlaczego więc nie w kuchni? Długotrwałe pichcenie w kuchni wymaga chociaż chwilowego oderwania się od monotonnej nieraz rzeczywistości.

Dla osób, które w kuchni, przy gotowaniu chcą widzieć coś całkiem innego, niż to, co bulgocze w garnku, proponujemy obrazy z kwitnącym ogrodem, z motylami, rybkami, po prostu z naturą. Ciekawie będą wyglądały dwa obrazy o podobnej tematyce, a nawet tryptyk.

Nowoczesne kuchnie są zazwyczaj pomieszczeniami surowymi, oszczędnymi w formie i kształcie. Dla tych, dla których prostota i minimalizm jest filozofią życiową polecamy obraz z barwną abstrakcją lub pojedynczym detalem. Może być bez ram, bo taki dobrze się wpisuje w proste pomieszczenia.

Do kuchni i jadalni proponujemy także obrazy z jedzeniem i napojami. Są tak piękne i kolorowe, że nawet prozaiczna bułka w koszyku, czy herbata w filiżance, to prawdziwe dzieło sztuki. A co dopiero pięknie udekorowane desery, kolorowe napoje, czy bajecznie kolorowe owoce i warzywa. Pamiętajmy, że w kuchni można wykorzystać wszystkie produkty jadalne, a więc i kwitnące mlecze, chabry i inne kwiaty. Nie tylko dodajemy je do jedzenia, ale i dekorujemy dania i stół. A więc mamy kuchnię udekorowaną ze smakiem!  

Czytaj także: