Przyjmujemy
zamówienia telefoniczne

codziennie od 7:00 do 21:00
Zadzwoń:
600 380 606
/ Blog

Wyjątkowe naklejki na nasze ściany

Kto z Was dekorował swoje ściany rysunkami? Nie mam na myśli dziecięcych „dzieł sztuki”, tylko te bardziej artystyczne. Z pewnością znajdzie się tacy, którym zdarzyło się dekorować ścianę rysunkami.

Czy mieliśmy bowiem – jeszcze kilkadziesiąt lat temu - inną alternatywę dla tapet? Nie. Dlatego zdarzało się że osoby, które miały artystyczne talenty - lub znały kogoś kto je miał – dekorowały swoje ściany w ten właśnie sposób. Albo samodzielnie tworząc wzory na ścianie albo odrysowując je z gotowych szablonów.

Dziś twórcy ściennych dekoracji wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i proponują nowoczesne naklejki na ściany, dopasowane do pomieszczeń i ich wystroju. Możemy dziś wybierać swoją naklejkę na ścianę spośród ogromnej ilości, różnorodnych wzorów. Proponujemy motywy, które będą pasowały do salonu, sypialni czy na korytarz. Ogromnym polem do popisu są naklejki na ścianę do pokoju dziecka. Każdy bez problemu znajdzie dziś naklejkę na ścianę z motywem dla chłopców i dziewczynek, w różnym wieku. Niezależnie od pomieszczenia, naklejka na ścianie będzie pełniła kluczową rolę w dekoracji i stworzeniu odpowiedniego klimatu w pokoju. Dobrze dobrany motyw uzupełni lub podkreśli też styl, w jakim urządziliśmy pomieszczenie.

Dostępne w naszym sklepie naklejki ścienne zostały przygotowane tak, aby optymalnie dostosowały się do powierzchni, na której zostaną naklejone. Dzięki czemu sam proces naklejania jest szybki, prosty i bez problemu można to zrobić samodzielnie bez pomocy fachowca.

Czytaj także: